E papritur, Kallashi qenka bërë nënë qe 3 muaj, kjo është gjinia e bebit

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, famën e saj e mori para disa vitesh kur përfunduan në publik fotot dhe videot e saj joshëse nga klubet e vallëzimit.Hap Pamjet Me Poshte!

Për një kohë të gjatë ajo është “fshehur” mediave dhe eskpozimit të tepërt në rrjetet sociale, element ky i cili ka bërë gjithë audiencën e saj kurioz se çfarë po ndodh me të.

Burime të Gazetës Neutral bëjnë të ditur se “padukshmëria” e Kallashit ka ndodhur për një arsye, e ajo është lindja e djalit të saj.

Tash e 3 muaj Kallashi është nënë e një djali, ku lindjen e saj e ka kryer në spitalin Acibadem Sistina në Shkup.

Për të ruajtur privatësinë e momentit, Kallashi nuk ka ndarë ende detaje apo fotografi të djalit të saj me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke e bërë këtë moment ende më të veçantë./neutral

Leave a Comment