“Të mban goja erë”/ Agravon debati mes Sarës dhe Françeskës: Je një zhul i gjallë!

Një debat i ashpër ka nisur mes Sara Gjordenit dhe Françeska Muratit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Tek sa qëndrojnë njëra pas tjetrës Sara i drejtohet Françeskës duke i thënë se i mban goja erë.Hap Pamjet Me Poshte!

Pjesë nga biseda:

Sara: Të mban goja erë

Françeska: Të mban goja erë po ti je një zhul i gjallë, shiko si i ke flokët

Advertisements

Sara: Të mban goja erë

Leave a Comment