VIDEO/ Azeti i çon dron Erjolës në shtëpi?

Lajmi lidhur me romancën mes reperit të njohur Azet dhe konkurrentes së spektaklit televiziv “BBV3” Erjola Doçit, siç duket ‘nxorri sheshit’ çiftin.

Dhe pse ende nuk ka një konfirmim prej dyshes, ose të paktën prej Azetit i cili është jashtë shtëpisë dhe me siguri është në dijeni për lajmet që qarkullojnë në rrjet, një dron i çuar në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’ ditën e sotme për Erjolën, ka ngritur më shumë dyshimet.Hap Pamjet Me Poshte!

“Je më e mira! The king of BBV3. E A”- shkruhej mbi të. Kush është ‘A’ vallë? Mos ndoshta tani që iu zbulua romanca Azeti i ka nisur dron Erjolës?

Leave a Comment