Ky është i dashuri që dukur Dafina Zeqiri ja mori partneres së Gracianos, Argjira Spanses

Dafina Zeqiri mbetet nderë artistet më të komentuara, për talentin, bukurin edhe jetën e saj private në vendin tonë.

Çdo këngë e saj shndërrohet në hit, shkruan InfoKosova.

Por edhe jeta e saj private është në qendër të vëmendjes.

Ajo vite më parë ishte komentuar se i kishte marr të dashurin e Argjira Spances, Dj Geek, e cila sot është e dashura e Gracianos.

Dafina dhe Dj Geek, ishin në lidhje për disa vite./InfoKosova/