Mira Konçi feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën këngëtarja

Këngëtarja e mirënjohur Mira Konçi, ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme, më 4 mars.

Ajo ka festuar ditëlindjen e 51- të edhe pse fiziku i saj nuk e tregon aspak. Mira Konçi duket edhe më e re e më e freskët se në kohët kur performonte në skenat shqiptare.Hap Pamjet Me Poshte!

Padyshim që nuk ka munguar urimi nga vajza e saj, Era Saraçi.

“Gëzuar ditëlindjen Mbretëresha ime. Të dua më shumë se ccdo gjë tjetër”, shkruan vajza dhe njëkohësisht shoqja e saj Era.

Këngëtarja Mira Konçi është laguar prej dekadash nga ekrani shqiptarë, por prej vitesh është larguar edhe nga vendlindja për të jetuar në Amerikë.

Largimi në Amerikë nuk ishte ogur-mirë për jetën private të Mira Konçit dhe Shpetim Saraçit pasi shumë shpejt u mësua divorci i çiftit. Pas ndarjes, Shpëtimi u rikthye në Shqipëri ku vazhdon karrierën si kompozitor, ndërsa Mira dhe fëmijët vazhdojnë jetesën në New York. Mira dhe Shpëtimi janë prindër ë dy fëmijëve, Erës dhe Drinit.

Leave a Comment