DY TËRMETE TË FORTË GODASIN SHQIPËRINË KËTË MBRËMJE, JA EPIQENDRA

Dy tërmete të fortë kanë goditur jugun e vendit tonë këtë mbrëmje.Me Poshte!

Tërmetet me magnitudë 3.3 ballë me thellësi 15km dhe 3.7 ballë me thellësi 5km me epiqendër në Brataj,…

u ndjenë në të gjithë Vlorën.

Leave a Comment