Videolajm/ Stuhia e breshërit zbardh rrugët e kryeqytetit

Një stuhi breshëri dhe ere ka përfshirë mbrëmjen e sotme (e mërkurë) kryeqytetin. Rrebeshi i breshërit ka zgjatur për rreth 30 minuta dhe ka zbardhur rruget e kryeqytetit.

Moti i keq është shoqëruar gjithashtu me gjëmime e vetëtima.Hap Pamjet Me Poshte!

Leave a Comment