Elia Zaharia reagon sërish: Me vajzën jetojmë në shtëpinë që Princ Leka braktisi, ja e vërteta e pronës

Elia Zaharia ka reaguar në “Breaking” me Dafina Hysën në Top News për përplasjen me Princ Lekën. Ajo u shpreh se ka reaguar në atë mënyrë për të mbrojtur babin, i cili kishte 10 ditë që po kujdesej për vajzën e vogël të Elia Zaharisë dhe Princ Lekës.Hap Pamjet Me Poshte! Elia Zaharia vijoi më … Read more

“Vendosi gishtin kokës”/ Çfarë tha Meritoni brenda Dhomës së Rrëfimit që krisi shoqërinë me Romeon?

Raporti mes Romeos dhe Jetmirit është diskutuar mbrëmjen e sotme mes studios dhe banorëve brenda shtëpisë. Teksa biseda ka qenë me tone të larta, duket se ajo ka devijuar paksa nga ana e Romeos, i cili u kap me një koment të bërë nga Meritoni brenda Dhomës së Rrëfimit.Hap Pamjet Me Poshte! “Jetmiri e ka … Read more

”Kjo e mërkurë do të jetë disi e turbullt dhe do të përballeni me…”/ Horoskopi për ditën e nesërme

Dashi Jeni shumë të pavendosur lidhur me disa rreziqe me të cilat do të përballeni në vendin tuaj të punës. Disa nisma të reja do të jenë shumë stimuluese, por në të njëjtën kohë edhe të rrezikshme për financat tuaja. Besojini intuitës! Në dashuri, këshillohet që të jeni më pak kokëfortë. Demi Jeni shumë të … Read more

Romeo nxjerr skenaret e produksionit

Romeo Veshaj është një nga banoret më të përfolur në ‘Big Brother VIP Albania” për arsyeje të dinamikës që krijon. Një debat me tonë të larta mes Meritonit dhe Romeos po ndodh gjatë spektaklit. Pasi Meritoni ishte shprehur se “Romeo është totalisht fëmijë, nuk di të luaj”. Romeo nuk mbanë më duke treguar se “Edhe … Read more

Tronditëse! Nëna dhe njerku përdhυnojnë 15-vjeçaren: ‘Më mirë t’ia bëjmë ne se të tjerët’!

Një ngjarje tronditëse është zbuluar në SHBA, ku një vajzë 15-vjeçare ra viktimë e përdhυnimit nga nëna dhe njerku i saj, për më shumë se një vit. Ngjarja ka ndodhur në Utah, ku çifti u arrestua pasi policia iu përgjigj një telefonate nga një e mitur, e cila tha se ishte ngacmuar s*ksualisht për një … Read more

Horoskopi për ditën e Mërkurë 13 Mars 2024

Dashi Hap Pamjet Me Poshte! Jeni shumë të pavendosur lidhur me disa rreziqe me të cilat do të përballeni në vendin tuaj të punës. Disa nisma të reja do të jenë shumë stimuluese, por në të njëjtën kohë edhe të rrezikshme për financat tuaja. Besojini intuitës! Në dashuri, këshillohet që të jeni më pak kokëfortë. … Read more

Tragjike/ 43 vjeçari shqiptar bie nga çatia e magazinës ku punonte dhe humb jetën

Një aksident në punë ka rezultuar fatal për 43 vjeçarin shqiptar Andi Rexhepi në Carpenedolo të Italisë. Shqiptari humbi jetën pasi ra nga çatia e magazinës ku punonte prej 10 muajsh. 43 vjeçari, baba i një vajze 16 vjeçare, po riparonte çatinë e magazinës së dëmtuar nga stuhia e breshërit që përfshiu qytetin. Hap Pamjet … Read more

Horoskopi Ditor, E Mërkurë 13 Mars 2024

DASHI Sot do dëshironi të qëndroni sa më pranë njerëzve të dashur dhe do mërziteni nëse ata ju largohen për ndonjë moment. Nëse keni një lidhje do bëni çdo gjë që do keni në dorë për ta mbajtur pranë partnerin. Mund të thoni edhe ndonjë gënjeshtër të vogël në mënyrë që ai të lërë gjithçka … Read more